Biz Kimiz?

 • Tarım ve Hayvancılıklta kullanılan her türlü tohum üretimi yapmak, pazarlamak ticaretini yapmak, her türlü zirai üretim yapmak, üretilmişlerin alım satımını yapmak.Tarım ve hayvancılık sektöründe kullanılan her türlü hammadde, makine, teçhizat ve gerekli diğer malzeme ve yedek parçaları temin etmek bunlarla ilgili alım, satım, üretim pazarlama yapmak. Tarım ve Hayvancılıkla ilgili zirai ilaçlar, her türlü kimyasal ve hayvansal gübreler, Tarımsal, basınçlı ve basınçsız sulama sistemleri, ve  filitrasyon üniteleri, yedek parçaları almak, satmak, ticaretini yapmak, Tarımsal sulama sistemleri ile ilgili projeler üretmek, proje danışmanlığı yapmak. Tarımsal ve Hayvancılıkla ilgili her türlü bayilikler almak vermek ve diğer faaliyetlerde bulunmak. Bunları ithal ve ihraç etmek, sınır ticaretini yapmak.


  Yaklaşık sekiz bin yıl önce Anadolu insanı, beslenme alışkanlıklarını değiştirecek bir gereksinim ile tarımı keşfetmiş, böylelikle medeniyet için gereken sağlıklı bir toplumun da temelini atmıştı.

  AKADEMİ ZİRAAT  olarak bugün de ülkemiz topraklarının tarımsal faaliyetlere son derece elverişli olduğunun da bilinciyle tarımın, insan sağlığı ve refahı açısından önemli bir role sahip olduğunun farkındayız. İşte bu bilinçle tarımda yeni yaklaşımların; özellikle de Tarımsal ürünlerin kalite açısından oldukça üst seviyede tutulması gerektiğini düşünüyoruz.

  Tarımsal ürünlerin içindeki saf şifayı paylaşmak için başlayan serüvenimizde bugün, Türkiye’deki tarımsal  sanayi faaliyetlerine dâhil olmakla kalmıyor, tarımsal üretim planlamasını, çağdaş teknoloji ve sürdürülebilirlik ile birleştirerek tarım sektörü ve ülkemizin kalkınması adına bir ivme kazandırma görevini de üstleniyoruz.

  Atalarımızdan bize kalan tarım kültürüne ve cömert topraklarımıza hak ettiği değeri ve ilgiyi kazandırmayı amaçlıyoruz. Tarımsal ürünlerin , lezzetlerinden ve doğal besin değerlerinden ödün vermeden, beslenme alışkanlığımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeyi hedefliyoruz.

  Şirketin Faaliyet Alanları: 2011 yılından beri Tarımsal ve Hayvancılıkla ilgili her türden üretim, pazarlama ve ticaret faaliyetlerinde bulunmak. Tarım ve hayvan ürünlerinin mamul, yarı mamul ve hammadde olarak üretilip satılmasını yapmak.

  Sahibi ve Yöneticisi: RAMAZAN TERLEMEZ, EMEL OKUR ve EMRE KESİK

Image
%100 Doğal Ve Kaliteli

%100 Doğal Ve Kaliteli

Konya Akademi Ziraat ürünlerimiz %100 Doğal ve Kaliteli
En Iyi Fiyat Garantisi

En Iyi Fiyat Garantisi

Konya Akademi Ziraat ürünlerimiz en iyi fiyat garantilidir.
%100 Organik

%100 Organik

Konya Akademi Ziraat ürünlerimiz %100 Organikdir.
Yerli Üretim

Yerli Üretim

Konya Akademi Ziraat kendi ürünlerimiz tamamen yerlidir.
Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetler

Çiftçilerimize Profesyonel Hizmet vermekteyiz. Daima çiftçimizin yanındayız.
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Konya Akademi Ziraat ilkemiz önce Müşteri Memnuniyetidir.

EKİBİMİZ

Sulama Sistemleri ve Tarımsal Danışmanlık
Hizmetleri ile Çiftçilerimizin Daima Yanındayız.

Ramazan Terlemez
Ramazan TerlemezGenel Müdür

Kaliteli Ürünler
Mutlu Çiftçiler

Image
 • Tarımsal Danışmanlık
  Tarımsal Danışmanlık Sistemi; tarımsal işletme sahiplerinin bilgi, teknik ve yöntemler konusundaki ihtiyaçlarının zamanında ve yeterli düzeyde karşılanması, tarım sektöründeki bilinçsiz…
 • Ürün Alım Satımı
  Her türlü hububat ürünlermiz olan; buğday, arpa, tritikaale ve mısır alım satımı yapmaktayız. Ürünlerimiz %100 Doğal ve Kaliteli, %100 organiktir.…
 • Sulama Sistemleri
  Damla sulama sisteminde temel ilke, sık aralıklarla az miktarda sulama suyu uygulamaktır. Yalnızca bitki köklerinin gelişmesini sağlayacak bölgeye yeterli düzeyde…

ZİYARET EDİN

ELİT TOHUMCULUK - Gübre, Tohumculuk & Tarım